Služba Pressreader│Odteraz aj ekonomické správy k dispozícii každý deň

Portfólio online databázy Pressreader sa opäť rozšírilo. Okrem Pravdy, Denníka N je od júla k dispozícii aj denník, s dôrazom na ekonomiku a financie, ktorý vychádza už od roku 1993 a to Hospodárske noviny.

Hospodárske noviny sú v poradí tretím slovenským periodikom, ktorý pribudol do portfólia databázy. Z českých novín a časopisov tu môžete nájsť Deník N, Lidové noviny, MF dnes, Dnes Prague Edition a Magazín KULT, zameraný na film hudbu, knihy.

Obľúbené a prestížne noviny či časopisy zo sveta, z oblasti politiky, kultúry alebo módy sú už tzv. stálicou v portfóliu. Spomenúť môžeme The Washington post, Daily Mail, The Guardien, The Economist, Vogue, Forbes a mnoho ďalších.

Pressreader je online databáza, ktorá poskytuje neobmedzený a bezplatný prístup k viac ako 7000 novinám a časopisov, z viac ako 120 krajín sveta. Tituly sú dostupné online a v deň vydania ich tlačenej verzie.
Či už si chcete prečítať ranný súhrn správ alebo zalistovať v obľúbenom časopise, PressReader môžete mať k dispozícii kedykoľvek aj vo svojom tablete, mobile alebo ako aplikáciu.

Viac informácií, ako i návod na používanie aplikácie, nájdete na stránke: https://nvk.cvtisr.sk/sluzby/elektronicke-informacne-zdroje/pressreader/

Zdieľaj:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.