AKTUALIZOVANÉ (1. 8. 2023): PressReader – dočasná zmena prístupu cez mobilnú aplikáciu

Vážení používatelia, dňa 1. 8. 2023 došlo k obnoveniu možnosti prístupu do databázy PressReader cez jej mobilnú aplikáciu aj podľa pôvodného postupu (= vstup cez voľbu „libraries & groups“).

Naďalej však ostáva platný aj alternatívny prístup:

  1. Vstúpte cez Váš počítač (alebo mobilný telefón) na webstránku databázy PressReader prostredníctvom vzdialeného prístupu CVTI SR (http://erproxy.cvtisr.sk/han/cvti-all-pressreader/).  
  2. V databáze PressReader si vytvorte vlastné konto – použite tlačidlo Sign Up a následne v dolnej časti okna vyberte možnosť New User? Sign up now! (prihlasovacie údaje sú nezávislé od údajov, ktorými pristupujete do e-zdrojov CVTI SR), alebo spárujte svoj účet s kontom na Facebooku, Twitteri či Googli.
  3. Nainštalujte si aplikáciu PressReader do svojho mobilného telefónu.
  4. Do tejto aplikácie sa prihlasujete prostredníctvom vlastného konta, ktoré ste si v databáze vytvorili – tzn. NEPRIHLASOVAŤ SA CEZ LIBRARY OR GROUP.
  5. Pre bezproblémový prístup do mobilnej aplikácie odporúčame raz za 7 dní vstúpiť do databázy PressReader cez webové rozhranie prostredníctvom vzdialeného prístupu CVTI SR (viď krok č. 1) a prihlásiť sa v nej do svojho súkromného konta vytvoreného v tejto databáze.
Zdieľaj:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.