Potrebujete informácie z medicíny? Vyhľadávajte v najkvalitnejších zdrojoch

Aj v medicíne zohrávajú kľúčovú úlohu práve informácie. Nemenej dôležitá je však aj ich relevantnosť. Vedecká knižnica Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) pripravuje webinár, kde priblíži, ako vyhľadávať informácie z medicíny v tých najhodnotnejších zdrojoch.  

„Webinár sa zameria na vyhľadávanie v databázach JAMA Network, OVID, PubMED, SpringerLink, SpringerNature, Wiley Online Library,“ konkretizujú z vedeckej knižnice CVTI SR. Ako doplnili webinár predstaví aj renomované časopisy New England Journal of Medicine. K webináru sa pripojíte jednoducho formou živého vysielania.

webinár│ Vyhľadávanie informácií z oblasti medicíny

6. 12. 2022  10:00 – 11:00 

živé vysielanie

Zdieľaj:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.