Ideálne spojenie vytvorilo benefit

Knihy a káva. Pre mnohých dokonalé spojenie je aktuálne k dispozícií v kaviarni Centra vedecko-technických informácií SR (CVTI SR). Zamestnanci si benefit dobrej rannej či popoludňajšej kávy vychutnajú doslova „v papučiach,“ keďže kaviareň je na prízemí hlavnej budovy. Okrem toho, kolegov, ale aj návštevníkov môžu zaujať knižné tituly v policiach.             

Každé ráno víta zamestnancov CVTI SR, v hlavnej bratislavskej budove na Lamačskej, pozvanie do novootvorenej kaviarne. Menšie úpravy a určitý redizajn zmenili dlhodobo zatvorené miesto na aktuálne útulné prostredie. Zamestnanci si tu môžu oddýchnuť a stráviť príjemný čas s kolegami alebo návštevami. Myšlienkou bolo vytvoriť práve takýto priestor na relax a menej formálne chvíle  pracovného času. Výsledkom je benefit, ktorý poteší, navyše docielený s nízkymi finančnými nákladmi.

V rámci kaviarne sa vytvorilo aj miesto pre výmenu kníh. Funguje ako takzvaná Knižná búdka. V regáloch políc sú tiež k dispozícií zaujímavé výbery kníh priamo zo študovne CVTI SR. Zamestnanci či návštevy si môžu knihu prečítať, vypožičať alebo ju v Knižnej búdke vymeniť, priniesť inú.

V kaviarni si za symbolickú cenu sami pripravíte tak tradičné espresso, ako aj lahodné cappuccino či voňavý čaj, podľa aktuálneho výberu. … tentokrát vás teda do knižnice nemusí zlákať len „vôňa kníh,“ ale v ideálnom spojení aj s kávou či čajom.

kaviareň Libresso

Centrum vedecko-technických informácií SR, Lamačská cesta 8/A, Bratislava

Zdieľaj: