Získajte prístup k zahraničnej tlači

Nielen svetové odborné databázy, ale aktuálne aj zahraničná tlač. Ponuka elektronických zdrojov, ktoré poskytuje Centrum vedecko-technických informácií SR (SR) svojim používateľom sa dočasne rozširuje o databázu PressReader.

Databáza PressReader dočasne rozšírila ponuku e-zdrojov CVTI SR. Viac ako 7 000 zahraničných denníkov a populárno-náučných časopisov v 65 jazykoch je bezplatne dostupných do 30. 5. 2021.

Tituly sú dostupné, v plnom rozsahu, odo dňa ich vydania. Rovnako ako ich tlačená verzia. Archív umožňuje „zalistovať si“ v nich aj spätne. U väčšiny titulov je táto možnosť dostupná do troch mesiacov od ich vydania. 

PressReader nájdete aktuálne v ponuke dočasných e-zdrojov CVTI SR.

ilustračný obrázok: pexels.com

Zdieľaj:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.