Bookport

Neobmedzený a bezplatný prístup k odbornej literatúre

Služba elektronických výpožičiek e-kníh vydavateľstva Grada Publishing a iných, v českom jazyku. Ponúka viac ako 9 000 e-kníh z oblasti medicíny, techniky, stavebníctva, architektúry, IT, spoločenských vied a ekonomiky. Ponuka je tiež spestrená literatúrou zameranou na rozvoj osobnosti, beletriou či detskou literatúrou.

Služba umožňuje online aj offline prístup k e-knihám prostredníctvom tabletov a čítačiek. Umožňuje sťahovanie a čítanie až šiestich titulov súčasne. Používateľ si môže tiež vkladať vlastné poznámky či zvýrazňovať texty.

Pozor! Pre využívanie služby je nevyhnuté prihlásenie prostredníctvom vzdialeného prístupu CVTI SR s platným knižničným pasom a následná registrácia čitateľského konta priamo v službe Bookport. Systém rozpozná, že nové Bookport konto bolo vytvorené prostredníctvom prístupu z CVTI SR a následne sa budete môcť prihlasovať do Bookportu aj bez nutnosti vzdialeného prístupu CVTI SR. Návod na registráciu do služby Bookport tu alebo vo videu nižšie.

Typ zdrojae-služba
WebBookport – On-line knihovna pro každého | Bookport
VydavateľGrada Publishing
Jazykprevažne český
Obsahmedicína, technika, stavebníctvo, architektúra, informačné technológie, spoločenské vedy, ekonomika, rozvoj osobnosti, beletria, detská literatúra

Zdieľaj: