Bookport

Neobmedzený a bezplatný prístup k odbornej literatúre

Služba elektronických výpožičiek e-kníh vydavateľstva Grada Publishing a iných, prevažne v českom jazyku. Databáza ponúka viac ako 9 000 e-kníh z rôznych oblastí, našim používateľom aktuálne sprístupňujeme e-knihy zo sekcie Zdravotnícka a lekárska literatúra a Business (Osobný rozvoj a poznanie, Podnikanie, ekonómia a financie, Právo, dane a účtovníctvo).

Služba umožňuje online aj offline prístup k e-knihám prostredníctvom tabletov a čítačiek, tiež sťahovanie a čítanie až šiestich titulov súčasne. Používateľ si môže tiež vkladať vlastné poznámky či zvýrazňovať texty.

UPOZORNENIE: Využívanie funkcionalít databázy je podmienené vytvorením osobného používateľského konta. Pre využívanie služby je nevyhnuté nielen prihlásenie prostredníctvom vzdialeného prístupu CVTI SR s platnou registráciou, ale aj registrácia používateľského konta priamo v službe Bookport. Systém tak rozpozná, že nové Bookport konto bolo vytvorené prostredníctvom prístupu z CVTI SR, a následne sa budete môcť prihlasovať do Bookport-u aj bez nutnosti vzdialeného prístupu CVTI SR (po dobu 1 mesiaca – po tejto lehote je potrebný opätovný prístup do svojho konta cez vzdialený prístup CVTI SR). Návod na registráciu do služby Bookport nájdete tu alebo vo videu nižšie.

Typ zdrojae-služba
WebBookport – On-line knihovna pro každého | Bookport
VydavateľGrada Publishing
Jazykprevažne český
ObsahDane
Účtovníctvo
Rozvoj osobnosti
Komunikácia
Harmónia tela a duše
Ekonómia
Financie
Marketing a reklama
Podnikanie
Zdravotnícka a lekárska literatúra

Zdieľaj: