Povinná zmena hesla používateľov CVTI SR

Vážení používatelia, dňa 3. apríla 2023 došlo k zmene autentifikačného systému pre prihlasovanie sa existujúcich používateľov CVTI SR do elektronických informačných zdrojov.
Z toho dôvodu je nutné si pri prvej návšteve po tomto dátume zmeniť svoje heslo (ak ste boli zaregistrovaní pred týmto dátumom). Zmenu hesla môžete zrealizovať priamo pri prihlasovaní do našich služieb cez možnosť „Zabudnuté heslo?“
.

Ako postupovať?

Prihlasuje sa / heslo sa mení / registruje sa buď na stránkach našich služieb alebo priamo na stránke pre spravovanie vášho používateľského profilu (pre prechod na stránku https://ersearch.cvtisr.sk si otvorte nové okno, alebo v stránke profilu si v časti aplikácie vyberte aplikáciu https://ersearch.cvtisr.sk/primo_library/libweb/421CVTI)

Zmena hesla – návod

  • Ak ste existujúci používateľ a poznáte svoj email, ktorým ste zaregistrovaný do EIZ: je nutné si na prihlasovacej stránke zmeniť svoje heslo. Zmenu hesla môžete zrealizovať priamo pri prihlasovaní do našich služieb cez možnosť „Zabudnuté heslo?“. Systém vám zašle potvrdzovací email, ktorý treba kliknutím potvrdiť. Nie je nutné žiadne ďalšie overenie osobných údajov.
  • Ak ste existujúci používateľ, ale neviete svoj email, ktorým ste zaregistrovaný do EIZ, no poznáte číslo vášho knižničného pasu: je nutné kontaktovať personál knižnice prostredníctvom helpdesku, ktorý vám pomôže s nastavením emailu.
  • Ak ste existujúci používateľ, ale zmenili ste si emailové konto, ktorým ste zaregistrovaný do EIZ, a poznáte číslo vášho knižničného pasu: je nutné kontaktovať personál knižnice, ktorý Vám v systéme nastaví Vaše aktuálne email, alebo Vám nastaví nový.
  • Ak ste nový používateľ, musíte sa zaregistrovať. Odkaz na registráciu je prístupný na prihlasovacej stránke alebo nižšie. V rámci registračného procesu je nutné aj overenie osobných údajov, bez overenia nebudete mať konto aktivované.

Ďakujeme za porozumenie.

Zdieľaj:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.