Kniha ako vianočný darček? Trendovejší je prístup k e-zdrojom

Chcete pod vianočný stromček darovať blízkym knihu, no otázniky máte nad jej titulom? Skúste bezplatné členstvo v knižnici.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) má v ponuke originálny darčekový poukaz. Nekúpite jednu či dve knihy, ale prístup do online služby hneď s tisíckami e-kníh a navyše k informáciám z odborných databáz. Výberom knihy tak určite netrafíte „vedľa.“ Vďaka vášmu darčeku si vyberie priamo obdarovaný.

beplatný prístup k e-knihám cez službu Bookport

V aktuálnom roku rozšírilo CVTI SR svoje portfólio služieb o online službu BookPort. Viac ako osemtisíc kníh nezahŕňa len odbornú literatúru. Dá sa v nej nájsť aj príjemná oddychová beletria, populárno-náučné knihy aj motivačné tituly. Služba je doslova stále živým priestorom, v ktorom nové knihy priebežne pribúdajú. 

BookPort to je jednoducho neobmedzené čítanie, ktoré môžu zdarma využívať všetci registrovaní používatelia CVTI SR.

Aktuálnym darčekovým poukazom z CVTI SR na bezplatné členstvo knižnici darujete okrem e-kníh v BookPorte aj odborné informácie z významných celosvetových databáz.

Čas ani priestor v prípade tohto darčeka nebude zohrávať žiadnu rolu. Spomenuté služby CVTI SR sú dostupné v režime 24/7.

Darčekový poukaz si stačí stiahnuť z oficiálnej webovej stránky CVTI SR. Obsahuje všetky potrebné informácie vrátane prihlášky pre vzdialený prístupu k e-zdrojom CVTI SR a postupu pri registrácii. Poukaz dopĺňa leták s informáciami k službe BookPort.

Kniha ako vianočný darček? Trendovejší je prístup k e-zdrojom

Darčekový poukaz

Zdieľaj: