POZVÁNKA│Springer Nature Open Access Summit Slovakia

CVTI SR a Springer Nature organizujú online podujatie „Springer Nature Open Access Summit Slovakia“, ktoré sa uskutoční dňa 20. septembra 2023 o 10:00.

Springer Nature a Centrum vedecko-technických informácií SR uzavreli transformačnú dohodu, ktorá umožňuje už niekoľko mesiacov publikovanie otvoreným prístupom slovenským vedcom a poskytuje výskumníkom a študentom prístup k širokému spektru vysokoodborných vedeckých publikácií.

Webinár vám priblíži proces publikovania vo vydavateľstve Springer Nature, portfólio časopisov, v ktorých je možné publikovať formou otvoreného prístupu. Zástupca redakcie jedného z časopisov vám predstaví a podrobne vysvetlí proces redakčného posudzovania s tipmi a trikmi pre začínajúcich i skúsených výskumníkov. Nakoniec ostane aj priestor na vaše otázky.

Príspevky zástupcov vydavateľstva Springer Nature budú v anglickom jazyku.

Registračný link na webinár: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_e68Jo3cQTzOTZ5DZdcniLg

Dátum a čas: 20. september 2023 o 10:00

___________________________________________________

Podrobnosti o možnostiach bezplatného publikovania v režime otvoreného prístupu v časopisoch vydavateľa Springer Nature.

Zdieľaj:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.